TO SEND - automatyczne dostarczanie e-faktur

tos to bezpieczny system, w którym automatyzujemy proces wystawiania, dostarczania i odbierania e-faktur.

Jak działa aplikacja tos?

Najważniejszą funkcją jest automatyzacja przesyłania e-faktur. Wraz z wystawieniem faktura zostaje automatycznie dostarczona na konto Twojego klienta w tos. Przesłanie e-faktury następuje wewnątrz systemu tos, między kontami Wystawcy i Odbiorcy faktury. Jest to szybki sposób dostarczania e-faktur, bez konieczności ich drukowania czy generowania pliku pdf i wysyłania go e-mailem. Dzięki tej przydatnej funkcji, masz pewność, że kontrahent otrzyma wszystkie Twoje faktury.

tos to optymalizacja przesyłania e-faktur.

Jeszcze nigdy wystawianie faktur elektronicznych nie było tak proste. Wystarczy podać NIP a wystawca może przesłać faktury do klientów na ich konta w tos. Kontrahenci są identyfikowani na podstawie numeru NIP i dlatego mamy pewność, że Twoje faktury trafią na odpowiednie konta w tos. Faktury są dostępne dla wystawcy i odbiorcy już sekundę po transakcji.

Innowacyjna aplikacja do przesyłania e-faktur ułatwia prowadzenie księgowości i usprawnia działanie firmy. Zastosowanie systemu tos pozwala niwelować błędy i pomyłki popełniane w trakcie przepisywania faktur, a dzięki ograniczeniu zużycia papieru jest on przyjazny środowisku naturalnemu. Przesyłanie faktur online jest więc nie tylko nieszkodliwe dla środowiska, ale pozwala także na oszczędność czasu i pieniędzy.

Dzięki API, tos jest kompatybilny z każdym systemem księgowym i umożliwia sprawne wystawianie faktur online i zdalne ich przesyłanie. Jeśli wystawiasz faktury w innym programie, możesz importować je do tos. Aplikacja umożliwia także eksport wystawionych faktur z tos, w celu zaksięgowania ich w innym systemie FK.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka