TO BE FREE - bądź wolny

Celem przyświecającym stworzeniu aplikacji tos było ograniczenie kosztów i nakładu pracy niezbędnych do ręcznego przesyłania faktur. Aplikacja tos to szansa na poważne oszczędności finansowe - nie musisz już inwestować w kilogramy papieru, tonery do drukarek, koperty, znaczki pocztowe czy poświęcać czasu na generowanie plików pdf i wysyłanie e-maili.

Jakie są zalety automatyzacji procesów księgowych w tos?

  • Korzystanie z aplikacji tos to koniec z dostarczaniem papierowych faktur do biura rachunkowego - jeśli dostałeś e-fakturę w tos i zaakceptowałeś ją, to jest ona automatyczne widoczna dla Twojego księgowego.
  • Prowadzisz Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów za darmo, a z momentem wystawienia e-faktury czy zatwierdzenia otrzymanej e-faktury zostaje ona ujęta w kolumnie KPiR.
  • Każda e-faktura zostaje automatycznie zaewidencjonowana w Rejestrze VAT, co oznacza, że nie musisz już więcej przepisywać danych z faktur. Rejestry VAT także prowadzisz za darmo.
  • Praca z aplikacją tos to intuicyjne importowanie z innego systemu faktur do aplikacji tos oraz eksportowanie e-faktur z tos do Twojego programu księgowego.

Optymalizacja procesów księgowych możliwa jest także dzięki otrzymywaniu powiadomień informujących odbiorcę e-faktury o otrzymaniu faktury na konto w tos.

Nasze unikatowe rozwiązanie wpływa korzystnie na efektywność pracy. Automatyzacja procesów księgowych sprawia, że nie musisz samodzielnie zajmować się fakturami - system tos zrobi to za Ciebie. Czas i środki potrzebne na przepisywanie, układanie, archiwizowanie oraz dostarczanie faktur do biura rachunkowego możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka