Program do faktur dla firm

Aplikacja tos posiada wiele zalet, dzięki którym cieszy się zaufaniem przedsiębiorców, właścicieli firm i księgowych. Pozwala na poprawę funkcjonowania firmy, ograniczenie kosztów związanych z tradycyjnym prowadzeniem księgowości.

Nasze unikatowe rozwiązanie wpływa korzystnie na efektywność pracy. Automatyzacja procesów księgowych sprawia, że nie musisz samodzielnie zajmować się fakturami - system tos zrobi to za Ciebie. Czas i środki potrzebne na przepisywanie, układanie, archiwizowanie oraz dostarczanie faktur do biura rachunkowego możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

tos to rozwiązanie usprawniające działanie Twojej firmy.                 

Obszerna baza danych umożliwia zapisanie danych teleadresowych, numerów rachunków bankowych oraz innych informacji na temat klienta. Co więcej, wprowadzając kontrahenta do swojej bazy w tos, wystarczy, że znasz jego numer NIP, a program pobierze nazwę i adres z bazy danych GUS.

tos posiada moduł Raporty, który pomoże Ci w codziennym zarządzaniu firmą. Generując Raport według przedstawiciela otrzymujesz kompleksową informację o wystawionych fakturach przez poszczególnych handlowców w Twojej firmie. Otrzymasz także pełną informację o przychodach i kosztach w różnych przekrojach.


tos jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a intuicyjny interfejs programu pozwala na wygodne i łatwe korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji.


tos to przede wszystkim inwestycja w rozwój Twojej firmy. Decydując się na korzystanie z aplikacji, wprowadzasz swoje przedsiębiorstwo w XXI wiek i dajesz znak wszystkim swoim kontrahentom, że Twoja firma jest nowoczesna, zorientowana na rozwój i nowe technologie wspierające biznes.

Aplikacja tos dla lepszego działania Twojej firmy.

 

 

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka