VIVA TECHNOLOGY 2017

VIVA TECHNOLOGY 2017
2017-06-19

Na miejscu pojawiła się delegacja z Orange Polska wraz z finalistami programu akceleracyjnego Orange Fab #4. Orange Fab Polska reprezentowało 5 startupów wybranych  pod kątem  zaawansowania rozmów dotyczących wdrożenia produktu i potencjału wyskalowania rozwiązań, wśród nich znaleźliśmy się także my czyli system tos.

Podczas tej międzynarodowej konferencji na dedykowanym stoisku Orange,  obok takich firm jak Google, BNP Paribas, La Poste, mogliśmy prezentować funkcjonalności systemu tos.

Wspólne Demo Day w Paryżu stanowiło najważniejsze wydarzenie w ramach globalnej współpracy zespołów i startupów Orange Fab z: Francji, Hiszpanii, Izraela, USA, Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Azji. Oprócz promocji rozwiązań była to okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów.

Eksperci z całego świata dzielili się swoimi przemyśleniami m.in. na temat pojawiających się trendów w innowacjach, sposobów na rozruch startupów, a także jaki wpływ na społeczeństwo ma rozwój technologii.

Podczas Viva Technology można było spotkać prezydenta Emmanuela Macrona, Erica Schmidta (Google), Daniela Zhanga (Alibaba), Stephane Richard (Orange), a także największe korporacje, jak Google, Facebook, Carrefour.

W tym roku do Paryża przyjechało 6000 startupów, 1500 inwestorów i 7000 CEO’s, w sumie ok. 50 000 uczestników. To impreza o ogromnym rozmachu, stwarzająca ogromne możliwości. 

Cofnij do listy