Tos zwycięzcą konkursu Start-up Challenge w kategorii „Client & Business”

Tos zwycięzcą konkursu Start-up Challenge  w kategorii „Client & Business”
2017-05-12

W dniach 11-12 maja 2017 r. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, odbyła się II edycja konferencji European Start-up Days.

Wydarzeniu towarzyszył konkurs Start-up Challenge, który wyłonił 6 najbardziej obiecujących polskich startupów w następujących kategoriach:

  1. ​Industry 4.0. robotyka, automatyzacja, IT, nowe materiały;
  2. Business & ICT, zarządzanie, analityka i procesy decyzyjne, HR;
  3. Tradition & modernisty, przemysł, energia, telekomunikacja, logistyka;
  4. For human, biotechnologia, medycyna, ekologia;
  5. Client & business: handel, customer experience, fintech;
  6. Lifestyle, IoT, przemysł czasu wolnego, inne.

​Jury spośród blisko 200 zgłoszonych start-upów wybrało 100 najciekawszych, które otrzymały możliwość prezentacji swojego pomysłu na stoiskach przygotowanych przez organizatorów. Najlepsze 40 start-upów otrzymało możliwość zaprezentowania się na scenach Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Start-up Days.

Najważniejszymi kryteriami oceny były: innowacyjność, kompetencje zespołu, znajomość rynku i znajomość konkurencji. Z wielką przyjemnością chcemy Was poinformować, że w kategorii "Client & Business: handel, customer experience, fintech" zwyciężyła nasza aplikacja tos.

Udział w tak znaczącym wydarzeniu oraz wygrana w konkursie umożliwiła nam zaprezentowanie się przed przedstawicielami największych korporacji, inwestorami i ekspertami. Ponadto była to okazja do nauki, wymiany poglądów i czerpania inspiracji do zmiany i dalszego działania.

Cofnij do listy