Tos finalistą 4. Edycji Programu Orange Fab

Tos finalistą 4. Edycji Programu Orange Fab
2017-03-10

Podczas spotkania Kick Off, które miało miejsce w Miasteczku Orange w dniu 10 marca 2017 r., ogłoszono finalistów 4. Edycji Programu Orange Fab.

Z dumą możemy podzielić się informacją, iż wśród 9 finalistów, którzy przystąpią do aceleracji, znalazło się również nasze rozwiązanie tos.

Program Orange Fab skierowany jest do małych i średnich firm, z którymi Orange może wspólnie rozwijać zaawansowane technologicznie rozwiązania. Przy dokonywaniu wyboru finalistów programu uwzględniano m.in. takie kryteria jak: potencjał modelu biznesowego projektu, potencjał zespołu startapu, dojrzałość projektu, dopasowanie projektu do globalnej strategii Grupy Orange w określonych obszarach, a także jakość prezentacji.

Udział w programie jest dużym wyróżnieniem i daje nam szansę wykorzystać praktyczną wiedzę z takich dziedzin jak user experience, design thinking, agile czy relacje inwestorskie, ponadto dzięki udziałowi w programie możemy uzyskać dostęp do szerokiego grona klientów, kanałów promocji i sieci dystrybucji Orange Polska. W tym miejscu należy także wspomnieć, iż program Orange Fab ma wymiar globalny, bowiem uczestniczą w nim Izrael, Azja, Hiszpania, Francja, Senegal i USA.

Po części oficjalnej Kick Off, przy stanowisku w Ogrodach Innowacji, mogliśmy zaprezentować nasze rozwiązania innym uczestnikom programu oraz gościom.

Cofnij do listy