InternetBeta 2018

InternetBeta 2018
2018-09-24

W dniach 19-21.09.2018r. uczestniczyliśmy w kolejnej edycji konferencji InternetBeta, która miała miejsce w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej pod Rzeszowem.

Jest to konferencja, która łączy różne środowiska związane z internetem i nowymi technologiami. To miejsce wymiany doświadczeń oraz różnych punktów widzenia.

Udział w konferencji to 3 bardzo intensywne dni, które skupiły ponad 800 uczestników. Konferencja kolejny raz pokazała jak internet i nowe technologie są w ciągłym rozwoju, co wymaga od nas ciągłego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania horyzontów.

InternetBeta był dla nas niepowtarzalną okazja na spotkanie z ludźmi, którzy zarządzają największymi serwisami internetowymi w Polsce, reprezentują dziedzinę eCommerce
i startupy. To także  możliwość spotkania z inwestorami, agencjami reklamowymi.

Udział w konferencji, podobnie jak w poprzedniej edycji, dał nam okazję na nawiązanie znajomości biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować wspólnym projektem. Trzymajcie kciuki!

Samo miejsce, w której organizowana jest konferencja i fakt, że jest się poza centrum miasta, bliżej natury, sprzyja nawiązywaniu relacji i otwarciu głowy na nowe treści i wiedzę.

Liczne atrakcje konferencji zdecydowanie sprzyjają integracji uczestników i tworzą niezapomniany klimat. To dzięki temu klimatowi z pewnością wrócimy tam za rok.

Cofnij do listy