III Forum Przemysłowe w Karpaczu

III Forum Przemysłowe w Karpaczu
2017-12-11

W dniach 8-10 grudnia 2017 roku uczestniczyliśmy w III Forum Przemysłowego w Karpaczu, którego organizatorem była Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

W Forum uczestniczyło blisko 700 osób reprezentujących duży i średni biznes zarówno z Polski jak i z zagranicy, przedstawiciele administracji publicznej, środowiska eksperckie, naukowcy i dziennikarze.

Podczas Forum odbyło się kilkadziesiąt debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych, w pięciu ścieżkach: Gospodarka, Inwestycje, Innowacje, Infrastruktura, Społeczeństwo.

Podczas wydarzenia odbył się również panel „Synergia startupów i korporacji – optymalne modele współpracy”, w której wzięli udział: Paweł Śliwa, wiceprezes ds. innowacji PGE Polskiej Grupy Energetycznej, Marcin Zachowicz, dyrektor komunikacji z firmy TDJ SA, Dominik Rutkowski, head of product and excellence z Billon oraz Patryk Arłamowski, CEO firmy Blebox.

Po raz pierwszy odbyła się ścieżka Startup Session, w trakcie której młodzi przedsiębiorcy mogli przedstawić innowacyjne pomysły szerszej publiczności, w tym inwestorom.

Startup Session organizowane jest w ramach Economic Accelerator – nowej inicjatywy Instytutu Studiów Wschodnich. Economic Accelerator to platforma spotkań biznesu, polityki, nauki i startupów oraz wsparcie transferu wiedzy i doświadczenia między tymi grupami.

Podczas 2 dni konferencji zaprezentowało się 19 startupów, a w specjalnej strefie wystawienniczej swoje stoiska miało 15 z nich.

Poniżej link prezentujący startupy biorące udział w III Forum Przemysłowym w Karpaczu, wśród nich jesteśmy także i my:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/znakomita-okazja-polskie-startupy-na-forum-przemyslowym-w-karpaczu-ankieta/?upage=2

Cofnij do listy