Księgowość online

Prowadzenie księgowości online przy użyciu systemu tos jest propozycją dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie swobodę działania i mobilność.

System tos został tak skonstruowany by użytkownik w przyjazny, prosty sposób mógł się po nim poruszać. Warto zaznaczyć, ze księgowość online jest przeznaczona dla każdej firmy, a w szczególności takiej, która prowadzi swoje rozliczenia w oparciu o Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów.

Z tos w intuicyjny sposób można nie tylko wystawić e-fakturę, ale także prowadzić Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów, Ewidencję sprzedaży, a także generować pliki JPK_VAT(3), JPK_FA i JPK_PKPiR.

 

tos działa zgodnie z przepisami podatkowymi oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo przetwarzania danych. Dzięki intuicyjnej formie KPiR, Ewidencji sprzedaży oraz plikom JPK bez problemu sprostasz obowiązkom wobec urzędu skarbowego.

Pamiętaj !!! Prowadzenie księgowości online w systemie tos, to niezbędne narzędzia do prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu. To wygoda i szybkość działania.

W tos automatyzujemy proces księgowania. To oznacza, że dane z wystawionych faktur, a także dane z otrzymanych faktur, zostają automatycznie ujęte w KPiR oraz Ewidencji sprzedaży, albo w odpowiednich Rejestrach VAT. Dzięki tej funkcji dane z faktur trafiają do odpowiednich ewidencji w czasie rzeczywistym.

Nasz unikatowy system księgowy wpływa korzystnie na efektywność pracy. Automatyzacja księgowości sprawia, że nie musisz samodzielnie zajmować się fakturami - system księgowy zrobi to za ciebie. Czas i środki potrzebne na przepisywanie, układanie, archiwizowanie oraz dostarczanie faktur do biura rachunkowego możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

System tos to doskonałe narzędzie do niwelowania błędów i pomyłek popełnianych w trakcie przepisywania faktur, a dzięki ograniczeniu zużycia papieru jest on przyjazny środowisku naturalnemu.

Korzyści z korzystania z aplikacji tos:

  • korzystanie z tos to koniec z dostarczaniem faktur do biura rachunkowego - jeśli dostałeś e-fakturę online w tos i zaakceptowałeś ją, to została ona również automatycznie przesłana do Twojego księgowego,
  • każda e-faktura zostaje automatycznie wysłana do KPiR, Ewidencji sprzedaży, albo odpowiedniego Rejestru VAT, co oznacza, że nie musisz już więcej przepisywać danych z faktur,
  • masz dostęp do danych finansowych przez całą dobę,
  • aplikacja jest dostępna w przeglądarce, dzięki czemu nie trzeba jej instalować na komputerze i aktualizować,
  • wszelkie dane są dobrze zabezpieczone,
  • aplikacja jest prosta w obsłudze.

Program tos został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku. Dzięki niemu automatyzacja w księgowości stała się faktem, a godziny spędzone na skanowaniu czy szukaniu właściwych faktur odeszły w zapomnienie. Aplikacja tos pozwala prowadzić księgowość online, która jest wygodna, prosta, intuicyjna i przede wszystkim tania. Nasz innowacyjny program umożliwia automatyzację księgowości, dzięki czemu wszelkie procesy związane z fakturowaniem są wykonywane szybciej. Księgowość online w znaczący sposób przyspieszy funkcjonowanie Twojej firmy oraz zmniejszy koszty jej prowadzenia.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka