Twoja księgowość

Innowacyjna aplikacja tos posiada niezbędne narzędzia do skutecznego prowadzenia księgowości dzięki czemu usprawnia działanie firmy.

Będąc użytkownikiem systemu tos możesz prowadzić Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów oraz rozliczyć podatek VAT.

tos działa zgodnie z przepisami podatkowymi oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo przetwarzania danych. Dzięki wygenerowanym Rejestrom VAT oraz plikom JPK bez problemu sprostasz obowiązkom wobec urzędu skarbowego.

Dzięki automatycznemu przesyłaniu danych z e-faktur wystawionych w tos, trafiają one do KPiR oraz Rejestrów VAT w czasie rzeczywistym.

Dane z faktur otrzymanych za pomocą systemu, po Twojej akceptacji, również w sposób automatyczny zostaną zapisane w KPiR oraz w odpowiednich Rejestrach VAT.

Zastosowanie systemu tos pozwala niwelować błędy i pomyłki popełniane w trakcie przepisywania faktur, a dzięki ograniczeniu zużycia papieru jest on przyjazny środowisku naturalnemu.

Przesyłanie faktur online pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i pieniędzy. Księgowanie faktur nigdy nie było tak proste.

Dzięki API, tos jest kompatybilny z systemami księgowymi. Jeśli wystawiasz faktury w innym programie, możesz importować je do tos.

Aplikacja umożliwia także eksport wystawionych faktur z tos, w celu zaksięgowania ich w innym systemie finansowo-księgowym.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka