Twoje e-faktury

tos to bezpieczny system do przesyłania e-faktur, między firmami, tak aby uwolnić ludzi od uciążliwych obowiązków związanych z obsługą papierowych faktur.

Dzięki tos posiadasz wszystkie faktury w jednym miejscu i możesz nimi zarządzać. Jeszcze nigdy wystawianie i odbieranie faktur elektronicznych nie było tak proste.

Wystawisz faktury, a one zostaną automatycznie dostarczone na konta klientów w tos – odbiorców faktur, bez konieczności ich drukowania czy generowania pliku pdf i wysyłania ich mailem.

Otrzymasz faktury od swoich kontrahentów, którzy posiadają konto w tos, bez konieczności ich noszenia w teczkach, logowania się na kilku portalach aby je otrzymać, czy otwierania fałszywych wiadomości e-mail.

Jak działa tos

Wszystko dzieje się wewnątrz systemu, sprzedawca po wypełnieniu formularza faktury klika „Wystaw i wyślij” , faktura zostaje jednocześnie wystawiona i przesłana na konto odpowiedniego klienta w tos.

Kontrahenci są identyfikowani na podstawie numeru NIP i w ten sposób faktura trafi zawsze do odpowiedniego nabywcy.

Pamiętaj, że wszystko dzieje się wewnątrz systemu co oznacza, że Ty jako sprzedawca wystawiasz i dostarczasz faktury dla twojego odbiorcy w tos, ale jednocześnie masz możliwość odebrania faktur, które zostały wystawione dla Ciebie. 

Faktury są dostępne dla wystawcy i odbiorcy już sekundę po transakcji, a dodatkowe funkcje systemu pozwalają aby dane zawarte w fakturach były automatycznie ujęte w KPiR i Rejestrach VAT.

Skuteczny i bezpieczny program do dostarczania e-faktur to podstawa działania każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Pomaga ograniczyć koszty związane z działalnością działu księgowości Twojej firmy lub biura rachunkowego, z którym współpracujesz.

Wszelkie faktury elektroniczne (wysłane i otrzymane) zapisują się w aplikacji w tzw. chmurze, dzięki czemu e-faktury są dostępne z każdego komputera lub urządzenia mobilnego, takiego jak tablet czy telefon. Pozwala to na wgląd w e-faktury 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka