Aplikacja mobilna tos dla zarządzania e-fakturami

Kliknij, aby pobrać.

        

  

 

Aplikacja tos działa na najpopularniejszych platformach mobilnych: Android oraz iOS.

Wystarczy zainstalować ją na smartfonie i wygodnie przeglądać, zatwierdzać oraz wystawiać e-faktury. Nie ogranicza Cię brak komputera, wystarczy smartfon i dostęp do sieci.

Pamiętaj!!! Do aplikacji logujemy się na te same dane, które służą do logowania do https://start.tosend.pl/login. Aplikacja tos jest zintegrowana z kontem użytkownika na https://start.tosend.pl/ co sprawia, że użytkownicy mają dostęp do faktur zarówno z telefonu bądź tabletu jak i laptopa w przeglądarce internetowej.

Aplikacja mobilna, jak reszta systemu, gwarantuje bezpieczeństwo danych, ponieważ stosujemy najwyższej klasy zabezpieczenia danych, w tym szyfrowanie za pomocą klucza SSL.

Aplikacja do fakturowania tos kryje w sobie mnóstwo zalet. Największą korzyścią z użytkowania jest możliwość wystawienia faktury online i automatycznego jej dostarczenie do kontrahenta. Wystawiasz fakturę, a ona wraz z momentem wystawienia trafia do twojego klienta na jego konto w tos. Jest to wygodne i łatwe w użyciu narzędzia do fakturowania.

Aplikacja mobilna tos pozwala m.in. na:

  • wystawienie i jednoczesne dostarczenie e-faktury do klienta na konto w tos,
  • podgląd e-faktur otrzymanych na konto w tos,
  • zatwierdzenie otrzymanych e-faktur,
  • wystawienie oraz zatwierdzenie otrzymanej e-faktury w aplikacji mobilnej jest równoznaczne z ujęciem jej w KPiR oraz Rejestrze VAT w wersji internetowej programu.

Pamiętaj!!! Mobilnie znaczy wszędzie. Wystarczy, że masz telefon albo tablet i dostęp do internetu.

Tworzyliśmy aplikację do fakturowania biorąc pod uwagę  naturalne zachowania klienta na stronie, dzięki temu została ona zaplanowana tak by użytkownik bez trudu znalazł najważniejsze funkcje. To wszystko sprawia, że wystawianie faktur online jest szybkie i przyjemne.

 

aplikacja do fakturowania

 

  

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka