TO SEND - automatyczne dostarczanie e-faktur

Jak działa aplikacja do przesyłania e-faktur tos?

Najważniejszą funkcją jest automatyzacja przesyłania e-faktur. Wraz z wystawieniem faktury, zostaje ona automatycznie wysłana na konto Twojego klienta w tos. Dzięki tej przydatnej funkcji, masz pewność, że wszystkie faktury zostaną dostarczone.

tos to optymalizacja przesyłania e-faktur.

Podstawową i najistotniejszą funkcją aplikacji jest automatyczne dostarczanie e-faktur online do klienta. Dzięki API, tos jest kompatybilny z każdym systemem księgowym i umożliwia sprawne wystawianie faktur online i zdalne ich przesyłanie. Jeśli wystawiasz faktury w innym programie, możesz importować je do tos. Aplikacja umożliwia także eksport wystawionych faktur z tos, w celu zaksięgowania ich w innym systemie FK.

Jeszcze nigdy wystawianie faktur elektronicznych nie było tak proste. Innowacyjna aplikacja do przesyłania faktur ułatwia prowadzenie księgowości i usprawnia działanie firmy. Zastosowanie systemu tos pozwala niwelować błędy i pomyłki popełniane w trakcie przepisywania faktur, a dzięki ograniczeniu zużycia papieru jest on przyjazny środowisku naturalnemu. Przesyłanie faktur online jest więc nie tylko nieszkodliwe dla środowiska, ale pozwala także na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka