TO BE FREE - bądź wolny

Celem przyświecającym stworzeniu aplikacji tos było ograniczenie kosztów i nakładu pracy niezbędnych do ręcznego przesyłania faktur. Aplikacja tos to szansa na poważne oszczędności finansowe - nie musisz już inwestować w kilogramy papieru, tonery do drukarek, koperty, znaczki pocztowe czy poświęcać czasu na generowanie plików pdf i wysyłanie maili.

Nasze unikatowe rozwiązanie wpływa korzystnie na efektywność pracy. Automatyzacja procesów księgowych sprawia, że nie musisz samodzielnie zajmować się fakturami - system tos zrobi to za Ciebie. Czas i środki potrzebne na przepisywanie, układanie, archiwizowanie oraz dostarczanie faktur do biura rachunkowego możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Jakie są zalety automatyzacji procesów księgowych w tos?

  • Korzystanie z aplikacji tos to koniec z dostarczaniem papierowych faktur do biura rachunkowego - jeśli dostałeś e-fakturę w tos i zaakceptowałeś ją, to jest ona automatyczne widoczna dla Twojego księgowego.
  • Prowadzisz Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów za darmo, a z momentem wystawienia e-faktury czy zatwierdzenia otrzymanej e-faktury zostaje ona ujęta w kolumnie KPiR.
  • Każda e-faktura zostaje automatycznie zaewidencjonowana w Rejestrze VAT, co oznacza, że nie musisz już więcej przepisywać danych z faktur. Rejestry VAT także prowadzisz za darmo.
  • Praca z aplikacją tos to intuicyjne importowanie z innego systemu faktur do aplikacji tos oraz eksportowanie e-faktur z tos do Twojego programu księgowego.

Zaawansowane możliwości programu Tosend pozwalają na połączenie się przez API z każdym systemem księgowym. Dzięki temu pobierze on i wystawi z niego potrzebne faktury, a także prześle je automatycznie. Sam proces importu lub eksportu faktur trwa bardzo krótko. Po jednym kliknięciu aplikacja mobilna Tosend prześle również fakturę każdej osobie, która pracuje na urządzeniu mobilnym. Optymalizacja procesów księgowych możliwa jest także dzięki poleceniu „push” informującym odbiorcę o otrzymaniu faktury.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka