Twoja księgowość

Bez względu na to, czy samodzielnie prowadzisz księgowość, korzystasz z usług biura rachunkowego lub zatrudniasz w swojej firmie księgowego - dzięki tos masz wszystkie niezbędne narzędzia do skutecznego prowadzenia księgowości.

Prowadzenie KPiR online jest jednym ze sposobów rozliczania się z podatku dochodowego. Korzystanie z tos pozwala na obliczenie zaliczki na podatek dochodowy bez względu na to czy płacisz zaliczkę miesięcznie czy kwartalnie, wg skali podatkowej czy też wg stawki liniowej. To rozwiązanie pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również ograniczyć wystąpienie błędów podczas ręcznych obliczeń.

Prowadzenie KPiR w tos jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich firm. Aplikacja tos pozwala również na prowadzenie Rejestrów VAT i generowanie plików JPK. Dzięki automatycznemu przesyłaniu danych z e-faktur wystawionych w tos, trafiają one do Rejestrów VAT w czasie rzeczywistym.

Dzięki tos możesz wygenerować JPK_VAT, JPK_FA, JPK_PKPIR za darmo przez cały okres użytkowania.

tos działa zgodnie z przepisami podatkowymi oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo przetwarzania danych. Dzięki wygenerowanym Rejestrom VAT oraz plikom JPK bez problemu sprostasz obowiązkom wobec urzędu skarbowego.

 

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka