Twoja firma

Aplikacja tos posiada wiele zalet, dzięki którym cieszy się zaufaniem przedsiębiorców, właścicieli firm i księgowych. Pozwala na poprawę funkcjonowania firmy, ograniczenie kosztów związanych z tradycyjnym prowadzeniem księgowości. Do plusów użytkowania programu należy także zredukowanie czasu zarezerwowanego na comiesięczne, ręczne wprowadzanie faktur oraz uniknięcie błędów popełnianych podczas przepisywania dokumentów.

Tos to rozwiązanie usprawniające działanie Twojej firmy.

Obszerna baza danych umożliwia zapisanie danych teleadresowych, numerów rachunków bankowych oraz innych informacji na temat Klienta. Co więcej wprowadzając kontrahenta do swojej bazy w tos, wystarczy, że znasz jego numer NIP, a program pobierze nazwę i adres z bazy danych GUS.

Aplikacja tos dla lepszego działania Twojej firmy.

Tos jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a intuicyjny interfejs programu pozwala na wygodne i łatwe korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji. Ponadto dzięki ograniczeniu zużycia papieru system tos jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Tos to przede wszystkim inwestycja w rozwój Twojej firmy. Decydując się na korzystanie z aplikacji, wprowadzasz swoje przedsiębiorstwo w XXI wiek i dajesz znak wszystkim swoim kontrahentom, że Twoja firma jest nowoczesna, zorientowana na rozwój i nowe technologie wspierające biznes.

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka