Twoje e-faktury

Tosend to program do faktur online, który umożliwia przesyłanie faktur pomiędzy różnymi programami księgowymi. Aplikacja tos jest dla wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności potrzebującym intuicyjnego i efektywnego programu do wystawiania i jednoczesnego dostarczania faktur online.
 
Sprzedawca po wypełnieniu formularza faktury klika „Wystaw” i faktura zostaje jednocześnie wystawiona i przesłana na konto Twojego klienta w tos. Bez konieczności jej drukowania czy wysyłania pliku mailem.

tos - najlepsza aplikacja do dostarczania faktur online.

Dostarczanie e-faktur za pomocą aplikacji tos jest całkowicie darmowe. Drobna opłata pobierana jest tylko za zaakceptowanie e-faktury otrzymanej od klienta.

Skuteczny i bezpieczny program do dostarczania e-faktur to podstawa działania każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Pomaga ograniczyć koszty związane z działalnością działu księgowości Twojej firmy lub biura rachunkowego, z którym współpracujesz.
Wszystkie faktury elektroniczne przechowywane w tos można obejrzeć z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka