Twoje e-faktury

tos to system, w którym automatyzujemy proces wystawiania, dostarczania i odbierania e-faktur. Aplikacja tos jest dla wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności potrzebującym intuicyjnego i efektywnego programu do wystawiania i jednoczesnego dostarczania e-faktur.
 
Sprzedawca po wypełnieniu formularza e-faktury klika „Wystaw i wyślij” i faktura zostaje jednocześnie wystawiona i przesłana na konto Twojego klienta w tos. Bez konieczności jej drukowania czy wysyłania pliku e-mailem. Dane wynikające z wystawionej faktury są automatycznie ujęte w KPiR i Rejestrach VAT.

tos - najlepsza aplikacja do dostarczania e-faktur.

Wystawianie i dostarczanie e-faktur za pomocą aplikacji tos jest całkowicie darmowe. Drobna opłata pobierana jest tylko od odbiorcy faktur, który akceptuje je w tos.

Skuteczny i bezpieczny program do dostarczania e-faktur to podstawa działania każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Pomaga ograniczyć koszty związane z działalnością działu księgowości Twojej firmy lub biura rachunkowego, z którym współpracujesz.
Wszystkie faktury elektroniczne przechowywane w tos można obejrzeć z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka TOS Innowacyjna Gospodarka